Robežas - Septembris 2021

Robežas - Septembris 2021

SIA BIGI Baltic Transfer and Tours apliecina, ka esam tiesīgi sniegt drošus pasažieru komercpakalpojumus Baltijas valstīs.

Ierodoties Latvijā ir obligāta prasība uzrādīt reģistrāciju - covidpass.lv
Ir jāievēro pašizolācija.
Ierodoties Latvijā, Lietuvā un Igaunijā ir spēkā prasība uzrādīt COVID 19 testa rezultāts, kas veikts ne agrāk kā 72 stundas pirms ieceļošanas. 

Šāds apliecinājums tiks pieprasīts visām personām, kas ierodas ar visu transporta veidu starptautisko pasažieru pārvadājumu maršrutu regulārajiem, speciālajiem vai čārterreisiem. 

Minētā prasība neattieksies uz transportlīdzekļu apkalpju locekļiem, bērniem, kas jaunāki par 16 gadiem, personām, kas šķērso valsti tranzītā, un personām, kas ir vakcinētas pret COVID-19 vaipārslimojušas to. 

Visām personām, ekipāžu un apkalpes locekļiem, kuri strādā komercpārvadājumu uzņēmumos vai veic starptautiskos komercpārvadājumus ar visu veidu transportlīdzekļiem, nav nepieciešama izolācija un testa veikšana, ja valsts teritoriju šķērso tranzītā vai veic kravasuzņēmumos vai veic starptautiskos komercpārvadājumus ar visu veidu
transportlīdzekļiem, nav nepieciešama izolācija un testa veikšana, ja viņi šķērso teritoriju tranzītā vai veic kravas piegādi.

0
Feed

Komentēt